Teslimat ve Ödeme - BYSTAG

Ücretsiz Kargo & Kapıda Ödeme

0

Sepetiniz boş

Teslimat ve Ödeme

BYSTAG Teslimat Bilgileri ve

Ödeme Şekilleri


Ödeme Şekillerimiz:

 • Havale/EFT Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı size gösterilen banka hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir.

Banka Hesap Bilgilerimiz:
ONUR ALİ ALTIN

BANKA ADI: GARANTİ BANKASI/ İZMİR-ALTINDAĞ ŞUBESİ

ŞUBE KODU: 1221
HESAP NO: 6298903
IBAN NO: TR45 0006 2001 2210 0006 2989 03
 • Kapıda Ödeme                                                                       

Tercih etmeniz halinde, siparişlerinizin tutarını kargonuzu teslim aldığınız sırada nakit olarak kapınızda ödeyebilirsiniz.

Siparişim satın aldıktan ne kadar zaman sonra kargolanır?

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 1-2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İzmir’e uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. 

 Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Bystag.com garantisi ile size teslim edilecektir.

Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Siparişleriniz Yurtiçi Kargo,Aras veya Anlaşmalı olduğumuz diğer kargo firmaları ile hızlı bir şekilde gönderilecektir.

Kargo ücreti ne kadar?

Bystag.com'dan yaptığınız tüm alışverişlerde kargo ücreti ödemezsiniz.

Siparişim ben yokken gelirse ne yapmalıyım?

Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın Yurtiçi Kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz Bystag'a iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini isterseniz kargo bedeli talep edilecek, ödemesi alındıktan sonra adınıza tekrar sevk edilecektir.

Satın aldığınız bir ürün herhangi bir sebeple stoklarımızda yok ise:

Bystag.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve bu durumda ürün stoğu tükenebilmektedir

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 5(beş) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

 

İade ya da Değişim:

İADE ŞARTLARI
Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.
Ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

İADE İÇİN İSTEDİKLERİMİZ
1. İADE EDİLECEK ÜRÜN 
2. İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN FATURASI (Tüm nüshaları ile birlikte)
 
1. İADE EDİLECEK ÜRÜN
Hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
İade edilecek ürünün, 15 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte  eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
 
DİĞER ŞARTLAR ve İADE KARGO ÜCRETLERİ HAKKINDA
a- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise Yurtiçi Kargo ile gönderildiği taktirde, kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.
b- Kalite Güvence departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 1-5 gün içerisinde hesaba yansımaktadır.
c- İade edeceğiniz ürünleri Yurtiçi Kargo göndermeniz gerekmektedir.


 
İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN GÖNDERİLMESİ
İade edilecek ürün sadece Yurtiçi Kargo tarafından teslim alınabilir. Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin iadesi ve ulaşım bedeli kabul edilmeyecektir.
Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
- Başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.Fatura şirket adına düzenlenmiş ise iade faturası kesilmesi gerekmektedir.
- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da anlaşmalı kargolar ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.


SİPARİŞ İPTALİ
Değerli müşterilerimiz yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz. Bazen yoğunluktan mailler geç kontrol edilmektedir. Ürünün kargoya verilmiş olma ihtimali ortaya çıkmaktadır. İptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğiniz yöntemle iade edilir. Ürün kargoya verilmişse kargo ücreti veya ücretleri kesilerek iadesi yapılır.

 

Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

   

  SATIN ALINAN ÜRÜN BEDELİ ÖDENMEZ İSE:

   

  Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.

   

  KREDİ KARTININ YETKİSİZ KULLANIMI İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLER:

  Ürün teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı'ya ödenmez ise, Alıcı, sözleşme konusu ürünü 3 gün içerisinde nakliye gideri SATICI’ya ait olacak şekilde SATICI’ya iade etmek zorundadır.

   

  ÖNGÖRÜLEMEYEN SEBEPLERLE ÜRÜN SÜRESİNDE TESLİM EDİLEMEZ İSE:
  Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır.

    

   ALICININ ÜRÜNÜ KONTROL ETME YÜKÜMLÜLÜĞÜ:

    

   Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI , Teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte Fatura 2 nüshası'da iade edilmelidir.

    

   SATICININ CAYMA HAKKI BİLDİRİMİ YAPILACAK İLETİŞİM BİLGİLERİ:

    

   Ticari Ünvan : Onur Ali Altın (BYSTAG)
   Adres : ABDİ İPEKCİ CAD. NO:15 BORNOVA-İZMİR
   Telefon: 0546 727 67 48
   E-posta adresi : info@bystag.com
   Ürün iade adresi : ABDİ İPEKCİ CAD. NO:15 BORNOVA-İZMİR
   Müşteri Hizmetleri: 0546 727 67 48

    

   CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER:

   ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürün/ürünlerin iadesi söz konusu değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.